WEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ - YENİ CAKA MAKİNAMIZ WEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ - EKO PROFİL MAKİNA SİSTEMLERİ WEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ - EKO PROFİL MAKİNA SİSTEMLERİ ÖZEL ROLL-FORM PROFİL HATTI YENİ PROFİL BÜKME MAKİNAMIZ YENİ KASET FİLTRE ÇERÇEVE MAKİNAMIZ YENİ KEPENK PROFİLİ MAKİNAMIZ

 

 

Firmamız 1985 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 90’lı yılların ortalarına kadar ana faaliyet konusu alüminyum, paslanmaz ve galvanize çelik mimari bitim profilleri üretmek ve bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışına pazarlamak idi. 90’ların sonundan itibaren firmamız “EKO PROFİL MAKİNA” adı altında havalandırma kanal ve profil makinaları, havalandırma filtre çerçeve profil makinaları, kepenk profil makinaları gibi birçok değişik konuda “roll-forming “ makina imalatına başlamıştır. Firmamız özellikle farklı sektörlerden gelen özel profil isteklerine göre makine tasarımında ve imalatında uzmanlaşmıştır.

Geçtiğimiz on yıl boyunca, Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Orta Doğu ülkelerine olan makine ihracatımız artarak devam etmiştir.

EKO PROFİL MAKİNA, deneyimli tasarım ve montaj ekibi, yenilenmiş CNC torna, yatay işleme merkezi, CNC abkant ve makas ve diğer ekipmanları ile 5000 m2’lik fabrika alanında müşterilere hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bugüne EKO PROFIL MAKİNA ‘nın amacı müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini kazanmaktır.

Şirket felsefemiz:

*Müşterilerimiz ve onların bizim ürünlerimiz ve hizmetlerimize olan ihtiyacı olmazsa hiçbir değerimiz olamaz.
*Müşterilerimizin kalite ve hizmet gereksinimlerinin karşılandığını görmek için her türlü çabayı göstermeliyiz.
*Bir müşteriye bir taahhütte bulunduktan sonra, bu yükümlülüğü karşılamak için her türlü kaynak seferber edilmelidir.

 
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 Eko Profil Makina Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.